Magazyn Zdrowie & Piękno

Magazyn Zdrowie i Piękno to internetowy portal o modzie, zdrowiu, urodzie i ekologii

Powiększanie ust metodą rosyjską – jak to wygląda?

Powiększanie ust metodą rosyjską – jak to wygląda?

Jak wygląda powiększanie ust metodą rosyjską? Jest to alternatywna procedura dla pacjentek poszukujących radykalnego powiększenia ust bez ich wysuwania na zewnątrz, jak w przypadku tradycyjnych wypełniaczy. Pacjenci, którzy chcą powiększyć usta metodą rosyjską, doświadczą radykalnej symetrii, widocznego powiększenia zarówno z przodu, jak i z profilu oraz naturalnie wyglądających rezultatów. Aby zostać kandydatką do zabiegu, pacjentka musi być zdrowa i mieć realistyczne oczekiwania. Pacjenci, którzy spełniają te wymagania, powinni skonsultować się z lekarzem i poddać się konsultacji w celu określenia ich predyspozycji. Konsultacja ta sprawi, że całe doświadczenie będzie bardziej komfortowe dla pacjenta.

Z radością przedstawiamy materiał, który powstał w sojuszu z charismabeautyclinic.pl

Restylane Kysse

Istnieje kilka zalet powiększania ust metodą rosyjską za pomocą Restylane Kysse. Jego naturalne składniki są najlepsze do uzyskania naturalnego wyglądu, a żel do wstrzykiwania jest bezpieczny dla większości osób. Ogólnie rzecz biorąc, zabieg nie boli, chociaż podczas jego trwania występuje niewielkie zdrętwienie lub mrowienie. Zazwyczaj zabieg trwa zaledwie kilka minut, a jego efekty utrzymują się od sześciu do dwunastu miesięcy.

Idealnym kandydatem do zabiegu jest ogólnie zdrowy pacjent, który ma dobre oczekiwania kosmetyczne. Chce on uzyskać wyraźne powiększenie ust bez ich wypukłości, która może być spowodowana przez tradycyjne wypełniacze ust. Zależy mu również na uzyskaniu symetrii i radykalnych efektów na całej wardze, w tym na jej profilu. Aby zapewnić optymalne wyniki, pacjent musi przejść konsultację. Wizyta u wykwalifikowanego iniektora sprawi, że cały proces przebiegnie znacznie sprawniej.

Restylane

Technika rosyjskiego powiększania ust za pomocą preparatu Restylane łączy w sobie miękkość i trwałość. Wypełniacz kwasu hialuronowego jest wstrzykiwany przez wargi w sposób dziesięciokątny, tworząc biały wałeczek wychodzący z ust. Zabieg wykonywany jest przy użyciu igły TSK (30G). Restylane „Kysse” to popularny wypełniacz dermalny, który zapewnia dużą miękkość i trwałość.

Chociaż każda procedura wiąże się z ryzykiem, technika rosyjskich ust jest ogólnie bezpieczna i skuteczna, jeśli jest wykonywana przez chirurga plastycznego z certyfikatem. W miejscu wstrzyknięcia mogą pojawić się zasinienia i obrzęk, które powinny zniknąć w ciągu tygodnia lub dwóch. W dniu zabiegu nie należy pić alkoholu, a przez 7-14 dni po zabiegu należy powstrzymać się od korzystania z łaźni parowych, sauny i forsownych ćwiczeń. Rezultaty zabiegu Russian lip mogą jednak utrzymywać się dłużej, w zależności od użytego produktu i Twojego metabolizmu. W zależności od zabiegu, cząsteczki będą stopniowo wchłaniane do organizmu.

Przed wykonaniem zabiegu należy udać się do wykwalifikowanego iniektora. Korzystanie z usług niedoświadczonego wstrzykiwacza może spowodować niezadowalające wyniki i ewentualne skutki uboczne. Źle wyszkolony wstrzykiwacz może wstrzyknąć preparat bezpośrednio do naczynia krwionośnego, powodując poważne działania niepożądane. Wizyta u chirurga plastycznego z certyfikatem to bezpieczny i wygodny sposób upewnienia się, że pacjent jest dobrym kandydatem do zabiegu. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadzi z Tobą konsultację i wykona zdjęcia Twoich ust.

Wypełniacze dermalne

Rosyjskie powiększanie ust za pomocą wypełniaczy dermalnych to doskonały wybór dla pacjentów, którzy chcą uzyskać naturalnie wyglądające powiększenie bez wypukłości, jaką dają tradycyjne wypełniacze. Dzięki tej technice można uzyskać usta jak u lalki lub idealny kształt ust. Procedura jest prosta i wygodna, a rezultaty często są bardzo widoczne. Konsultacja z dr Greenem jest niezbędna do ustalenia, czy ta technika jest dla Ciebie odpowiednia. Konsultacja pomoże Ci zdecydować, które wypełniacze dermalne będą najskuteczniejsze w przypadku Twoich wyjątkowych potrzeb.

Profesjonalny iniektor może bezpiecznie wykonać rosyjskie powiększanie ust przy użyciu wypełniaczy skórnych. Istnieje pewne ryzyko związane z tą procedurą, takie jak zasinienie i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Jednak większość pacjentów uważa, że zabieg jest bezbolesny, a efekty widoczne są już po 24 godzinach. Niektóre osoby odczuwają dyskomfort i siniaki po zabiegu, ale zwykle ustępują one po dniu lub dwóch. Najlepsze rezultaty będą widoczne przez około tydzień.

Kwas hialuronowy

Rosyjska technika powiększania ust kwasem hialuronowym polega na umieszczeniu małej igły na skórze górnej wargi. Miejsce wstrzyknięcia powinno znajdować się w bogatym w kolagen obszarze wargi. Początek wstrzyknięcia powinien być głęboki, aby zminimalizować prawdopodobieństwo uwidocznienia bolusów kwasu hialuronowego. Metoda rosyjska koncentruje się na wytworzeniu w górnej wardze struktury przypominającej filar, a nie na wypełnieniu właściwego białego wałeczka. Metoda ta jest skuteczna w tworzeniu jędrniejszych i pełniejszych ust, a jednocześnie pozwala uniknąć efektu „kaczych ust”.

Technika rosyjska polega na drobnych wstrzyknięciach kwasu hialuronowego w wargi. Koncentruje się ona na uzyskaniu naturalnie wyglądającego efektu poprzez podniesienie wargi ponad poziom objętości i utrzymanie równowagi twarzy. Technika ta uwydatnia kształt serca i łuk kupidyna. Objętość końcowej wargi będzie zależała od jej wysokości i projekcji do przodu, co może sprawić, że pacjent będzie wyglądał, jakby miał „kacze usta”.

Podobne tematy