Magazyn Zdrowie & Piękno

Magazyn Zdrowie i Piękno to internetowy portal o modzie, zdrowiu, urodzie i ekologii

Ile kosztuje powiększanie pośladków kwasem hialuronowym?

Ile kosztuje powiększanie pośladków kwasem hialuronowym?

Krągłe i pełne pośladki to marzenie wielu kobiet. Niestety Matka Natura nie każdą z pań hojnie nimi obdarzyła. Z pomocą przychodzi jednak medycyna estetyczna i zabieg powiększania pośladków kwasem hialuronowym. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, ile kosztuje ten zabieg. Podpowiadamy również, jak sfinansować tak duży wydatek!

Ile kosztuje zabieg powiększania pośladków kwasem hialuronowym?

Zabieg powiększania pośladków kwasem hialuronowym to bardzo ciekawa alternatywa dla chirurgii plastycznej. Jest on całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, a jego przeprowadzenie zabiera od 2 do 3 godzin. W porównaniu do długich godzin spędzonych w pocie czoła na siłowni – to naprawdę niewiele. Niestety jednak jest to dość spory wydatek. Kosztuje on bowiem ok. 11 000 zł.

Co zawiera cena powiększania pośladków?

Nie da się ukryć, że zabieg powiększania pośladków jest całkiem sporym wydatkiem. Po pierwsze wymaga ona konsultacji z lekarzem oraz wykonania szeregu badań, w tym m.in.:

  • Morfologii krwi,
  • Poziomu glukozy,
  • EKG i wielu innych.

Do tego dochodzi również koszt znieczulenia i leki przeciwbólowe. Na koszty te wpływają również ewentualne dodatkowe zabiegi ujędrniające skórę i poprawiające jej wygląd. 11 000 zł to bez wątpienia dużo – aczkolwiek znacznie mniej niż za powiększanie pośladków implantami, które kosztuje od 14 000 do nawet 25 000 zł.

Jak wygląda zabieg powiększania pośladków kwasów hialuronowym?

Zabieg zaczyna się od zastosowania znieczulenia w formie kremu lub żelu, a następnie na umieszczeniu kwasu hialuronowego pod skórą. Robi się to za pomocą specjalnej kaniuli, która umieszczana jest pod skórą kilkukrotnie. Po zabiegu pacjenta czeka 2–3 tygodniowa rekonwalescencja. Oznacza to wiec, że przez ten okres, pacjent nie powinien nadmiernie obciążać pośladków. Do tego czasu wskazane jest więc unikanie aktywności fizycznej.

Jak bardzo można powiększyć pośladki kwasem hialuronowym?

Ilość kwasu hialuronowego, jaką umieszcza się w pośladkach, zależna jest od oczekiwanego efektu. Z reguły przyjęło się podawać ok. 150 ml kwasu na jeden pośladek, co daje zadowalające efekty. Znane są jednak przypadki podania nawet i 400 ml kwasu na jeden pośladek, aczkolwiek raczej się tego odradza. Ważnym aspektem jest również budowa ciała kobiety, która pragnie powiększyć pośladki. U pań o szczupłej budowie ciała, którym zależy na naturalnym efekcie wystarczy bowiem zastosować 80 ml kwasu hialuronowego. Ta sama ilość preparatu dla osób o pełnej budowie będzie jednak mało zauważalna.

Jak sfinalizować zabieg?

Pomimo dużej popularności za granicą, w Polsce zabieg ten jest rzadko przeprowadzany. Patrząc na cenę, nie trzeba się domyślać dlaczego. Co więcej, z reguły zabieg jest płatny z góry – nie ma więc możliwości rozłożenia płatności na raty. Jak więc spełnić swoje marzenie o pełniejszych pośladkach? Odpowiedzią na to pytanie jest szybka pożyczka w Saverium. Biorąc pod uwagę, wysoką przyznawalność oraz krótki okres oczekiwania (wniosek jest rozpatrywany jeszcze tego samego dnia), jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie. Co więcej, w ofercie Saverium są również inne produkty. Zapoznaj się z nią i postaw na kredyt gotówkowy na mieszkanie zamiast hipotecznego, a na pewno nie pożałujesz!Podobne tematy